BURSA'DAN EVREN ÖKTEM'İN ÇAKMAKLILARI

Konusu 'Şebab Güvercinler' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

gerçekten çok güzel çakmaklılar..

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güzel çakmaklılar eren bey bol verimli bir sezon geçirmenizi temeni ederim zenel kardeşim seninde eline sagık

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

anladıgım kadarı ile süper cakmaklılar ve bu tür cakmaklıların cıkması su sekilde oluyor koyu cakmaklı ile göv taklacıyı eşlediginizde bunun gibi iyisini alabiliyorsunuz babamlar denemişti iyi bir oyuncu cakmaklıya koyu bir cakmaklıya göv eşledirler bu sekilde cakmaklılar verdi sordum eskiden bu sekilde üretirlermiş deneyim derim

5. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

maşallah allah nazarlardan saklasın hepsı superler ,inşallah bıze de bu gunlerı bu güzelikleri bakmak nasip olur .nazarlardan uzak saglıklı bakımlı kuşlar dilegiyle .murat....

6. evrenbursa

evrenbursa New Member Üye

arkadaslarım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım sagolasınız ayrıca zeynal kardesım sıtenız hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın basarılarınızın devamını dılerım saygılar

7. DarkStorm

DarkStorm New Member Üye

Maşşallah cok guzel çakmaklılar tuyunce hayrını gor evren bey zeynal paylaşım ıcın tskler

8. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Maşallah Allah esirgesin bereketli olsun. Evren Kardaşım. Allah Bahtını ve yolunu her zaman açık etsin. Saygılar

9. akrep

akrep New Member Üye

maşallah allah star etsin evren güzel çakmaklılar tüyünce hayrını gör kardeşim

10. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

masallah cok guzeller allah nazardan saklasınn abıcım :D

11. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

arkdaslar oncelıkle herkese tesekkur ederım. evren abi yorumun ıcın saol. fehmı böle çakmaklıyı senın dedıgın sekılde almak binde bir... hersey kuşun damarında bitiyor. ben iki tane aynen oyun kusu rengınde olan maviyle çakmaklıyı eşledim. süt gibi mavi çıktı. ıkıncı yawrularıda kürenk çıktı.. damardan gelen bişe..

12. müslüm

müslüm Member Üye

elinize sağlık güzel kuşlarrrr paylasım için teşekkürler...

13. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

iyi temmenılerınız ıcın cok tesekkur ederım. en yakın zamanda yenı fotolarını paylaşıcam sizlere evren abının kuslarının.

14. hacibes

hacibes New Member Üye

15. kuscu34

kuscu34 New Member Üye

ellerinize sağlık. paylaşım için teşekkürler... maşallah güzel çakmaklılar...

16. evrenbursa

sagolasın mehmet abıı eyvallah abıyım cok cok tesekkurler

17. evrenbursa

cok sagolasın abıyım allah razı olsun eyvallah ınsallah bırgun tanısırız sızınle saygılar mehmet abı

18. evrenbursa

sagolasın zemın abıı tesekurler abıyım en guzellerıne layıksınız eyvallah

19. evrenbursa

eyvallah kardesım sagolasın

20. evrenbursa

hem damardan gelen bırsey hemde mavıyı cıkmaklıya vurcagın zaman bırbırlerıyle aynı ozellıklere yakın ozellıkler tasıması lazım cakmaklının kanı mavı olur mavının kanı cakmaklı olur onların altından gelen yavru cakmaklıda olsa mavıde olsa her yavru bırbırınden guzel cıkar ben bunu yapıyorum karalı bır dısım var mavıde erkegı var onların altından bazıları der sılık gelır ama kuslardan hem karalı cakmaklı alıyorum hemde gok mavısı acık mavıler alıyorum bu ıste zeynalın dedıgı gıbı kan cok onemdılır herkese saygılarımla zeynal tekrar dıyorum kardesım ellerıne saglık hersey ıcın

Sayfayı Paylaş