Bir süre yokum arkadaşlar

Konusu 'Üyelere Özel Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Sevgili arkadaşlar sağlık sorunlarımdan dolayı bir süre aranızda olamayacağım. Ne zaman geleceğim belli değildir.2 marttan itibaren olamayacağım. Sitenin tüm yetkileri zeynal yörüktedir ve diğer yönetici arkadaşlar sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Ayrıca sitenin tüm yetki ve teknik sorumlusu supervisörrdür teknik sorunları kendisi ilgilenecektir.

Saygılramla Fehmi Ateş

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

kardeş ALLAH(c.c) sağlık sıhhat versin şimdiden geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda dönersin gözün arkada kalmasın
    elimizden geleni yaparız en kısa zamanda aramıza tekrar dönmen dilegiyle..

3. guvercinurfa

saol ahmet şüphem yok elinizden geleni yapacaksınız biliyorum:)

4. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Fehmi geçmiş olsun öncelikle.. İnşallah tez zamanda iyileşip aramıza dönersin. hersey yolunda sen merak etme :)

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

fehmi kardeşim geçmiş olsun yüçe rabbim şifa versin inş en kısa zaman aramızda olursun

6. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Teknik bir sorunla karşılaştığınız takdirde bana özel mesaj yoluyla ulaşın. Gereği yapılacaktır.

7. kırsehirli_salim

kırsehirli_salim New Member Üye

selam fehmi kardesim büyük gecmis olsun insallah tez zamanda aramiza gelirsin

8. tanerermec

tanerermec New Member Üye

GECMİS OLSUN FEHMİ ABİ EN KISA ZAMANDA ARAMIZA BEKLİYOZ ALLAH ŞİFA VERSİN

9. guvercinurfa

arkadaşlar hepinize teşekkürler en kısa zamanda aranızda olacagım aktif olarak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş