beyaz anguta kırmızı angut eşleşem olurmu?

Konusu 'Üretim, Verimlilik, Yöntemler' forumundadır ve hasan63urfa tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

abilerim elimde bir erkek beyaz angut var ve bir dişi kırmızı angut var birbirlerine eşleşem güzel yavru verirmi.

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

olurda olmazda neden dersen kırmızı ile beyaz eşleşmeleri ya keşpir atar ya alaca atar büyük ihtimal yavrular alaca atar alacalı angutlarda maddi manevi 5 para etmez seveni yok ayrıca bu tür kusları kırdırmayı pek tavsiye etmiyorum orjinal takıl sonuçta urfadasın mezatta eşde dosta kırmızı erkek angut ve dişi beyaz angut mutlaka bulursun sabret bence güzel yavrular al

3. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

en dogrusu aynı renkten olmsdır

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

angutu bence hec kırdırma ma bile kötüde olsa aynı renkden eşle sonucda elimizde kırılmamış bi o ırk kaldı

5. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Doğan'a katılıyorum kuşları kıra kıra özünü iyice kaybetti elimizden geldiği kadar kırmamaya özen gösterelim...

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

hasan sen kırma sana buluruz birtane zaten urfadasın angut kolay

7. enes yörük

enes yörük New Member Üye

walla kim ne yazmıs okumadım ama. sen sakın böle bir yanlışa düşme kardeş. yazık kuşlara. rengı bozuk kuş çıkıyo sora ele aya çoluk çocugun eline düşüp heder oluyor hayvanlar.

8. hasan63urfa

hasan63urfa New Member Üye

beyaz dişi angut ihaledem aldım eşleyeceğim şimdi bir kırmızı erkek kaldı onuda bulursam tamamdır.

9. enes yörük

enes yörük New Member Üye

urfa tam yeri Hammenın ordan alabılırısnız.

Sayfayı Paylaş