BASIK TEPE ARAP

Konusu 'Satım İlanları' forumundadır ve AHMET ESEN tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

TAKIM FİYATI:50 LİRA

2. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

ahmet güvercinler güzel almak ısterım ama yollama sorunu var ,şte alsam dahi nasıl gelecek nasıl yollayacan gibi sorunlar var ama verdigin fıyat çok makul bi fiyat almak ısterdım .selamlar.MURAT,,,, :roll:

3. AHMET ESEN

araştırmak lazım gönderim şekillerini otobüsler alırsa sorun yok..
    bi şekilde anlaşırız. :)

4. murat kaymak

ACABA BURAYA EDIRNEYE GELEN OTOBUS VARMI ACABA HANİ OLSA BENDE SANA POSTA YOLLARIM BENDE BAYAGI POSTA VAR GORDUGUM KADARIYLE POSTA MERAGI VAR SENDE HEM BENIMKILER RENKLI POSTLAR BEYAZ ÇİLLİ SARIALLI VE ŞEKERI POSTALAR VAR HEM ŞU ANDA ELIMDE YEME DÜŞECEK 2 3 TAKIM YAVRU VAR HANİ OYLE ARABA SORUNU OLMASADA SANA BIR IKI TAKIM YOLLASAM BEN ŞİMDİ MARDIN BAKMAYA HEVESLENDİM 5 TAKIMDA MARDINIM VAR BU SENE ONLARI UERTMEYE ÇALIŞACAM BAKALIM NE OLACAK DEDIGIM GIBI HANI ARABA SORUNU OLMASA .YENEDE ILGINE TEŞEKURLER ....

5. AHMET ESEN

aras kargoda çalışan arkadaşım var güvercin yollaya bilirmiyiz diye sormuştum yollarız dedi bugün gelecek yanıma konuşurum ben onunla eskişehir edirne arası otobüste var ama onlarla konuşmak lazım alıp almayacaklarını bilmiyorum büyük ihtimalle kargoyla yollayabilirim..
    renkli postalı varsa alabilirim bende şimdi bir çift kaldı diğerlerini sattım ama renkli postalıya ihtiyacım var olursa alabilirim yavru olması benim içiniyi olur..

6. murat kaymak

olursa sevınırım ama kargo ıle nasıl olacak alırlarmı acaba ,alırlarsa ıyı olurda bakalım sen yene bi araştır bende buradan araştırmaya çalışayım çünkü ben EDİRNE nın havsa ılçasınde yaşıyorum bıze yaklaşık 30 km edırne gerçi kargo gelıyoda bakalım bızım buradakı kargocular alırmı onu bı sorayım bende sahi steye resım koymayı beceremıyorum resımleri sana atsam sen koyabılırmısın ahmet zeynala soyledım ama hep msn sı kapalı bı turlu denk gelmıyo o koyacaktı ama olmadı bende beceremıyorum .

7. AHMET ESEN

8. hacibes

hacibes New Member Üye

alana satana hayirli olsun simdiden

9. tanerermec

tanerermec New Member Üye

abi fiyat makul demişsinde malatya böle kuslar 20 liraya gidiyo çifti hemde develeme gibi kuslar bende var bi erkek 10liraya aldım cok iyi bi kus....

10. hacibes

hacibes New Member Üye

11. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

helal olsun süperler satmala:D

12. AHMET ESEN

taner kardeş murat abinin yazısını dikkatli oku ..verdigin fiyat çok..makul bi fiyat almak ısterdım diyor ayrıca nerde nekadar oldugu önemli degil benim kuşlarıma biçtigim fiyat bu. ben bu kuşlara 50 lira istiyorum çünkü değeri oldugunu düşünüyorum

13. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ahmet bu kuşlar ana babaları kuyrakmı

14. AHMET ESEN

kuyrakmı derken.??
    ayna kuyruktan bahsediyosan evet ana baba ayna kuyruk bunlarında altından ayna kuyruk yavru geliyor..

15. AHMET ESEN

KUŞLAR SATILDI

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş