baş sağlığı

Konusu 'Üyelere Özel Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Sevgili kardeşimiz zeynel yörükgün ninesi vefat etmiştir.Ninesine allahtan rahmet kalanlara sabır ve baş sağlığı dilerlerim.Mekanı cennet olsun.

2. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

ALLAH(c.c) mekanını cennet eylesin inşallah. Ninemize ALLAH'dan ramet yakınlarına sabırlar dilerim..

3. murat kaymak

murat kaymak New Member Üye

VEFAAT eden nınemize allahtan rahmet eder kalan yakınlarına sabırlar dılerım .zeynal başın sagolsun .

4. mirocu sercan

mirocu sercan New Member Üye

allah rahmet eylesınn abıcımm basınız sagolsun

5. necip

necip New Member Üye

Kardeşim Allah (C.C.) rahmet eylesin kalanlara sabır ve baş sağlığı dilerlerim.
    Allah (C.C.) cennette kavuştursun

6. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

zeynel kardeşim başın sagolsun ninemin mekanı cennet olsun geride kalanlardan allahdan bol sabır dilerim

7. kusbas

kusbas New Member Üye

amin ... basi saolsun...

8. CEVDET POLAT

CEVDET POLAT New Member

Sevgili Zeynel başınız sağolsun kardeşim merhumeye ALAH cc rahmet mekanını cennet eylesin geride kalanlara sabırlar ihsan eylesin.Cevdet POLAT.

9. urfalıfatih

urfalıfatih Active Member Üye

Başınız sağolsun zeynel bey

10. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Başın sağolsun, Allah sabır versin.

11. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

ZEYNEL KARDES ÇOK UZULDUM BASIMIZ SAGOLSUN BAHSETMISTIN RAHATSIZDI MEKANI CENNET OLSUN

12. hacibes

hacibes New Member Üye

zeynal kardesim basin sagolsun mekani cennet olsun

13. Maliyeciahmet

Maliyeciahmet New Member Üye

Merhumeye Allahtan Rahmet, Yakınlarına yüksek sabırlar diliyorum Başınız sağolsun...

14. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Değerli abi ve kardeşlerim hepinizden Allah (c.c) Razı Olsun. Mekanı cennet olsun inşallah. Babaannem 90 yaşını devirmişti. son zamanlarda artık durumu kötü olunca Tek Dileğimiz Vardı Allah (c.c) Ele ayağa düşürmesin diyorduk. Çok şükür ele ayaga düşmeden vefat etti.

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. Kendinize iyi bakın.
    SELAMETLE....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş