Ata'mızı Saygıyla Anıyoruz...

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 72. yılında,
    Saygı sevgi ve özlemle anıyoruz...

Türk Milleti seni unutmadı,unutturmayacak da...

Mekanın cennet olsun...

2. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

Atam keşke burada olsaydın.. başımızda olsaydın... milyonlarca düşmana göğsünü gerdiğin gibi.. bu hastalağada göğüs gerseydin.. keşke kalbimizde yaşadağın gibi.. gerçektende yaşasaydın.. o zaman önünde eğilen ABD başkanı Hoover gibi şimdi...... de önümüzde eğilirlerdi.. fakat.. ülkeyi paylaşamıyorlar.. artık ettiğimiz dualar düşmanlarımızdan değil dost sandıklarımızdan... ABD nin köpeği olduk ATAM.. git ama güzel yanıda şu verilen komutları öğrendik yat diyorlar yatıyoruz kuzey ıraka gir diyorlar giriyoruz çık diyorlar çıkıyoruz.. sen bizi hiç merak etme... başımızda bir devlet daha var... feytullah hocamız var.. sorunsuz sorunumuz var... kürt olsn roman sorunu olsn zübeyde annemizin taktığı başörtünün bile sorununu çıkarttık.. ama herşeyimiz satıldı yakında kürt devleti kurdunmu hiç bir sorunumuz kalmaz... yerinde rahat uyu atam..
    Büyük ölümlere matem gerekmez , fikirlerine bağlılık gerekir.. Ölüm yıldönümünde , senin fikirlerinden ve senin ilkelerinden asla şaşmayacağımıza bir kez daha and içeriz ULU ÖNDER... Bedenler ölür, fikirler asla..TÜRK gençliği ve TÜRK halkı sana olan sevgisini ve saygısını asla kaybetmeyecektir..! 1881-193∞ .. Ölümsüz kahramanımıza minnettarız...!

Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müridler, meczuplar memleketi olamaz.
    Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
    Beni görmek demek ille yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeter.
    Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.
    Mekanın Cennet, Ruhun Şad Olsun Büyük Önder!!

Mustafa Kemal ATATÜRK... 1881-193∞

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

harika bir önder mükemmel bir komutandı onunla gurur duyuyor. ve özlemle anıyoruz Mekanı Cennet olsun İNŞALLAH..

Sayfayı Paylaş