ASKERLİK BÖLÜMÜ

Konusu 'Serbest Bölüm' forumundadır ve ZEYNAL YÖRÜK tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Arkadaşlar bu bölüme askerlik yaptığımız dönemi yeri ve tertibi yazarsak belki asker arkadaşlarımız olabilir. Bu düşünce ile bu bölümü açmak istedim..

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

1986/2 Tertip olark acemi birliğimi ßurdur 58.piyade er eğitim alayında yaptım.. Usta ßirliğimide Kıbrıs Gazi mağusada Kolordu Hava Savunma Taburunda Şoför olarak yaptım. 2006-2007 yılı..

3. arna74

arna74 New Member Üye

1985/4 acemi birliğimi erzincanda usta birliğinide tekirdağ topçu taburunda yazıcı olarak yaptım.

203 lük top obüseri.

4. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

1982/2 acemi birliğim Manisa/Kırkagaç,usta birliğim jandarda komando taburu Bingöl...

5. tanerermec

tanerermec New Member Üye

ULENNNN HERKES YAPMIS ASKERLİĞİ Bİ BİZ KALMISIZ BEA NAPAK BİZDE Mİ GİDEK ACEP?

6. hacibes

hacibes New Member Üye

327 bölüm 02/04/2009 tarihi itibari ile bugun askerlik hizmetime baslamis bulunmaktayim 10/04/2009 tarihinde birligim kesinlesip kisa dönem mi astegmen mi olarak yapacagim belli olup 12/04/2009 tairinde birligime teslim olacagim :) kamu oyuna duyrulur

7. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

Sağ salim gelirsin inş. Hayırlı teskereler şimdiden. :)

8. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

haydı gule gule gıt gule gule gel kardesım

9. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

istersen gitme taner seve seve :lol:

10. AHMET ESEN

vay benim türk kası gelişmiş olan kardeşim :D ALLAH c.c yardımcın olsun hayırlı teskereler..

11. kuşçuhakan

kuşçuhakan New Member Üye

1980/4 tertip acemi birliğim izmir bornava ustabirliğim şırnak cizre jandarma olarak yaptım

12. uluhanmert

1979-2 TERTİP ACEMİ VE USTABİRLİK AYNI KIRKLARELİ PINARHİSAR KARADAĞ KISLASI ASKERDE YAZICILIK DESINATOR TUVALETCILIK VE GECE SILAHCILIGI YAPTIM

13. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

malesef ben o şerefe nayıl olamadım raporlu oldudumdan teskeremi verdiler elime:D

14. efe81

efe81 New Member Üye

selam halen 116.jandarma eğitim alay kom.yapmaktayım acemiliğimi sorarsanız aşağıya bakın=)
    '' '' '' ''
    buraya gelen olursa bulsun beni hemi özellikle asteğmen olabilenleriniz =) :lol:

15. hacibes

hacibes New Member Üye

ANKARA GATA DAN SELAMLAR SAFAK 130 :) DÜN YEMİN TÖRENİMİZ OLDU BUGUN CARSİ İZNİNDEYİM
    KARARGAHTA YARBAYİN YAZİCİSİ OLDUM PAZARTESİ BASLİYORUM GÖREVİME İNTERNETİM OLURSA HER GUN SABAH 08:00---- 17:00 SAATLERİ ARASİNDA GÖRÜSMEK DİLEGİYLE :pPp

16. uluhanmert

özcan nasılsın kardes hayırlı tezkereler kardesım :D

17. AHMET ESEN

YİNE İYİSİN :D HAYIRLI TESKERELER KARDEŞİM KENDİNE İYİ BAK

18. naglita

naglita New Member Üye

323. K.D. Kars İl Jandarma Komutanlığı

19. uluhanmert

yakınız 1 saat

20. naglita

naglita New Member Üye

Valla Allah sabır versin, ben hayatımda böyle bir soguk görmedim (- 33 ü gördüm ). Ocak ayında teskere aldım.

Birde yaşadığım yer Mersin olunca soguk daha bir şiddetli geliyor :lol:

kısa dönem askerlik yaptım ama 2 bayram, 1 yılbaşı, Karsın yazını - kışını ve bilimum resmi tatillerin hepsini gördüm.

Allah askerdekilere sağlık, sıhat ve hayırlı Teskereler versin.

Sayfayı Paylaş