ahlesim yavrularına bakmıyor

Konusu 'Üretim, Verimlilik, Yöntemler' forumundadır ve fener63 tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. fener63

fener63 Member Üye

Kardaşlar bende bir çift ahles var filo ırkı yalnız yavrularına bakmıyor hediye geldi ben çiftliden pek anlamıyorum.Yavruya bazen çok yem veriyor su vermiyor bazende su çok veriyor yem vermiyor bazende ikisinide vermiyor yavru aç kalıyor yeni eşlenmiş bir çift ondan olabilirmi yardımcı olursanız çok iyi olur.
    abdullah çaycı

2. uluhanmert

uluhanmert Active Member Yönetim Üyesi

abdullah kardesım yapmanız gereken yavruya yasına gore takvıye yem vermenızdır tapa yemı denen yemı verebılrısınız
    tabıa ayrı ca su da vermeyı ıhmal etmeyınız yavrulara takvıye cıkamk en mantıklısı

3. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

ahlesleriniz askeri kuşların arasındamı yoksam özel bölmedemidir ler eger kalabalık bir ortamda ise diger kuşlarla kava edip yada eşleşe bilir ve yavru ile fazla ilgilenemzler ve ahlesleriniz daha genclermi ilk yavrularimi onu belirtirseniz bildigim kadar daha cok yardım ede bilirim size

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

askeri kusla alakalı bir durum olabilir acemilik çekiyordur şimdilik sen bak yavrulara ilerde annesi babası öğrenir bakar

Sayfayı Paylaş