Acil yardim lutfen

Konusu 'Karşılaşılan Sorunlar' forumundadır ve thesonofthesun tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. thesonofthesun

thesonofthesun New Member Üye

Merhabalar az once sokakta yuvadan dusmus bi guvercin buldum tahminen 22 23 gunluk felan sanirim aldim eve getirdim balkona koydum onunede cay tabagina bulgur islayip onune koydum ama guvercin hic kipordamiyor sabit bi sekilde duruyor ne yapmam lazim besleme konusunda felan bilgi verirseniz cok sevinirim simdiden tsk fotolarinida yukluyorum bakip biseyler soylersiniz artik.

Last edited: 14 Eylül 2014
  2. emre12345

emre12345 Member Üye

arkadaşım bi kere bulgur yemez hemen git güvercin yemi al sonra çay bardagına koy bir bez bagla ağzına heryerini kapatacak şekilde sonra ortasını del givercinin gagasını getir bak nasıl yiyor eğer ölede yemesse yemleri ağzında yiyip kusucaksın öle iyi şanslar

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

sarı mısır al veya nohut al nohut alırsan yalnız ıslat suda hemen verme. günde sabah akşam 10 tane sarı darı veya 10 tane nohut ver yeterli olacaktır agızdan yuttur kendisine agzını açarsın elinle agzına tek tek koyar aşagı dogru sündürürsün ayrıca büyük bir şırınga al sabah akşam yem verdikden sonra su ver. pirincle filan olmaz o iş ölür açlıktan

4. ibo

ibo Active Member Üye

pirinçle bulgurla olmaz yavru mamaları satılıyor güvercinler için palet yemler onları sulandırıp sırınga ile verebilirsiniz

Sayfayı Paylaş