Acil cevap lütfen

Konusu 'Hastalıklar, Salgınlar' forumundadır ve dinamit tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. dinamit

dinamit New Member Üye

-yem yemede sorun yok.
    -dıçkılar normal.
    -hareketsizlik.
    -ama kabarıp hindi gibi düşünüyorlar.

sebep ne olabilir bir hastalık emaresi yok

scevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

güvercinleri dişari saliyomusun bide güneşe cıkarıyomusun artı kuşlar yawrumu bide ucuruyomusun

3. dinamit

dinamit New Member Üye

salıyorum ama uçurmak için özel bir çaba sarf etmiyorum isterlerse uçarlar evet yawru kızması kuşlar ama 2 aydır bendeler.

4. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

tüye girememiş olabilirler

5. enes yörük

enes yörük New Member Üye

Dışkıdan ziyade bir ağzının içine bakın. Muhtemelen ağızlarda beyaz yada sarı Mantar görüceksiniz. bahsettıgınız şekilde oldugu zaman ağızda mantar oluyır.

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

enes dogru demiş ya agızda mantar var yada keyfini bozmus agzına bak dışkı tarafına bak bir kontrol et ona göre bildir sana ilac isimleri verelim

7. dinamit

dinamit New Member Üye

ağızlar temiz göğüsteki tüylerde gülün olduğu yerde hafif pembe et gözüküyor ve hayvan ele alındığında göğüs kafesi keskin bir halde ele geliyor.

8. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

kuşlar tülekde tüy degişimi yapiyo tüy degişimi tez bitirsin diyosan arpa ver yok dogal olsun diyosan normal şekilde yemlemeye devam et

9. enes yörük

enes yörük New Member Üye

o zman tüyde olduklarından dolayı durgunluk war. VİTAMİN takviyesinde bulunabılırsın bu evrede.

10. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

tüydedir ozaman vitamin takviyesi yap kardeş

Sayfayı Paylaş