40 bin TL'lik Güvercin

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve serhanbelli tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Serhan ellerine sağlık.. acaba bursadakı hangı festıval. 15,11,2009 da yapılan mı ? ha sölemeden de geçemicem. malum medya işte abartmışlar çokkkkkkkkkkkkkkkkkk fazlaa... 8-9 bin tl ver alırsın bu kuşu.

3. kemal

kemal New Member Üye

Bu haberi okumuştum. Zeynal yörük bey doğru diyor 40 bin tl çok abartı duruyor.

4. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

bencede abartı konuyu okuyunca sizlerle paylaşmak istedim...

5. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

sallamış medya:D

6. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

sallama haber bence o fiyata kus olmaz

7. DEFNE

DEFNE New Member Üye

bu medya kendını aşmış arkdasşlar :D

8. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

YA BIRAKIN BU BİN LİRALARDAN BAHSETMEYİ NE BU YA ARABAMI ALIYOZ EVMİ BU FİYATLAR GERÇEK DIŞI BENCE KRALI 500 LİRA ARKADAŞ HEM NEYE GÖRE BU FİYATLAR DIŞ ĞÖRÜNÜŞE O PARA VERİLMEZ BAKALIM AKILLIMI OYUN VARMI BUNLARI ANLAMADAN 50 LİRA DESELER GÖRÜNÜŞE PARA VERMEM BEN ALACAM OKADAR PARAYA YAVRUYU AL UÇUR ONA BUNA İNSİN MADARA OL YOK ÖLE BİKERE KAFA 4X4 OLACAK OYUNUNU SEYRETTİRECEK KUŞ DEDĞİN.....

9. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

ahmet haklı olabılırsın amma 40 bın tl olmasada çok bin tl ile 9 bin tl arasında kuş satılışına tanık oldum.

10. AHMET ESEN

AKIL İŞİ DEĞİL ARKADAŞ VARSA ÖLE BANADA YOLLAYIN OYUN KUŞUNUN KOSTÜM KUŞUNUN KRALINI BULAYIM BURDAN...

11. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

OLmuyo işte bak bızde oyun kusuna kımse paara vermez. ama şebab dedımı durcan. bak dun gece urfa ıhalesınde ıdım. hatta video çekimi yapıyordum siteye yüklediğimde kendi gözünle görceksın. bitane çakmaklı 220 tl ye gitti. nedeni oyun yapması mı ?*? kesınlıkle hayır. çok iyi bir şebab olması. ha normalde o şebabın değeri 500 den yukarıdır. ama bayram ustu oldugu ıcın herkes kusunu satmaya getırmıs kuş almaya deil. o yuzden fıyatlar cok dusuktu.

12. AHMET ESEN

bana ters arkadaş bi kuşa okadar para vermem ben burda 3e 5e alır uçurur oynatır iyi fiyata satarım benim meziyetide oynatmak burda eskişehirde oyun kuşundan başka kuş para etmiyor istediği kadar şebab olsun kıralı 50 lira...ama hem şebab hem oyunlu ise ozaman iş değişir tabi...

13. DoganBeq

ola ahmet kurmi daha bir hafta olmadi iki kuşa 600 ytl verdim aldım ama taklaçı degil:D bursa festivalinde üçünçü olan abimiz kuşuna yedi bucuk milar verdiler nedense festivalde birinci ikinci olana alıçı çıkmıyoda üçünçü olana alıçı çıkıyo çok merak ediyom neden:D

14. AHMET ESEN

valla ben bilmem siz buraya gelin 15-20 den alın orda 500-600 verirsiniz.

15. DoganBeq

taklaçıyı ben ne edem lo:D taklaçı kılası olanlara söle:D

16. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

doğan bursa festivalinde Urfalı herhangi bir kimsenin Kuşu derece Almadı. Ha eyer Şubat festivalinden bahsediyorsan bilemem.

17. DoganBeq

yok kardeşim şubat festivali degil

18. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

o zaman adam kendı kendıne plaket yaptırmıs....................

19. DoganBeq

neden kabullenmek istemiyosun anlamiyom kii

20. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

arkdasım öle bişey yokkkkkkkkkkkkk.... olmayan şeyi nednn kabulleneyım kı.. olmayan şeyi kabullenmem Saçmalıktn başka bişey değil... varsa ölle bi iddan. at o plaketın resmını sıteye görelim. bu kdar basit

Sayfayı Paylaş