12 13 SAAT OLDU

Konusu 'Miro ve Rısasi' forumundadır ve sabani07 tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. sabani07

sabani07 Member Üye

SABAH 5 30 SUANDA SAAT 6 30 AKSAM DAMDA KUŞ BEKLİYOM KUŞUM GELMEDİ KARSI DAMDA TAKLA ATMAKTAN İNEMİYOR NE YAPMALİYİM

2. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

kardeş diger kuslarını damda oynat saga sola kaldır parlak çek havadaki kuşa kuş göster aşagıdan dama cagır ısık ac sulugu dışarı cıkar yem az azar azar dışarı kus bırak mutlaka gelir bunları uygula

3. sabani07

sabani07 Member Üye

kendimi cok yordum güvercin kacacak diye korkum yavrusunun olması birde kuşun sık dediginiz sürekli takla atması ve dama gelememesi ama sonunda geldi cok şükür belki 2 gün damda bu kuşu bekledim zamanımı harcadım fakat sunu gözlemledim gelince kümese girer girmrz yavruya kustu maşallah annesinden iyi bakıyor yavrulara annesi yemek vermemişti bigün ben hic görmedim bu yüzden anne güvercin yavruya bakmaz diye cekindim aslında yavrular 23 gümlük oldu ne yapayım cıkarayummı kümesten dısarı yavruları ? yem yiyemiyorlar ama

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

23 gün erken kendileri zamanla kendileri çıkar yer.kuşunuzun geri gelmesine sevindim

5. sabani07

sabani07 Member Üye

tsk fehmi kac günde yem yerler fehmi

Sayfayı Paylaş