ŞANLI URFA'DA GÜVERCİN İHALESİ

Konusu 'Kuş pazarları, Dükkanlar, Dernekler,Mezatlar' forumundadır ve urfalımehmet tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Selamün Aleyküm arkadaşlar Şanlı Urfa'da Kınık Hemme Kardaşımızın düzenlediği ve Her haftanın iki günü yapılan yani haftada iki günü Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan Şebab güvercini ihalesinin Kanal 7 de yayınlanan videosunu sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler.

Not: Haftanın diğer iki günüde Filo (Halıs) güvercini ve diğer ırkların ihalesi yapılıyor. Kınık Hemme kardaşımızın kahvesinde. Saygılar

URFALI MEHMET

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/E3wGtMcMWPg&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/E3wGtMcMWPg&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

2. ZEYNAL YÖRÜK

ZEYNAL YÖRÜK Konuk Konuk

Mehmet abi paylaşımın için çok teşekkür ederiz. ordaki şebabın fiyatı sizcede çok uçuk deil mi :lol: :lol: çok abartmışlar TV çekimi oldugu için.

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

eline sağlık mehmet abi

4. fener63

fener63 Member Üye

MEHMET BEY ADRESİNİ VERDİĞİNİZ KAHVEYİ BİLİYORUM GENELDE ŞEBAB ANGUT GİBİ KUŞLARI SATAR HAMME KARDEŞİMİZ

5. arna74

arna74 New Member Üye

mehmet abi ellerine sağlık

paylaşım için tşk.

6. pur

pur New Member Üye

abi haftanin diger iki günü demiş ama hangi iki günü

7. urfalımehmet

urfalımehmet New Member Üye

Merhaba kardaşım ben şebab kuşu beslediğim için şebab ihalesine giderim. diğer günlerin hangi günler olduğunu tam olarak bilmiyorum yalnış bilgi vermeyeyim. Ama doğrusunu öğrenmek istiyorsan sana ihaleyi yöneten Hemme kardaşımın Tel. vereyim direk kendisini ara daha sağlıklı bilgiye ulaşırsın.

Hemme. GSM: 0 538 640 15 42

Saygılar

8. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

mehmey abi paylaşım için tşkler

9. pur

pur New Member Üye

ilgin için teşekkür ederim mehmet abi sağol

10. FEGSED1

FEGSED1 New Member Üye

Türkiyenin en güzel ilçesi olan fethiye den ben erkan güllü güvercin sevenler olarak sizleri selamlıyorum sizlerle tek tek tanışmak isterim güvercin sevgisini paylaşmak isterim bende bir güvercin sever olarak bu işe gönül vermiş biriyim bendede posta taklacı dönek vb bir çok güvercin var hepinize saygılar sevgiler..

11. urfalıkadir

urfalıkadir Member Üye

Urfanın ihalesi meşhurdur hepinizi bekleriz.
    Saygılarımla kadir

Sayfayı Paylaş