Şanlıurfada ceylan ve güvercin dostluğu

Konusu 'Basında güvercin' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde aynı kafes içerisinde yaşamlarını sürdüren ceylan ve güvercini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde aynı kafes içerisinde yaşamlarını sürdüren ceylan ve güvercini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.
    Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) yerleşkesi içerisinde bulunan Ceylan Üretme İstasyonu içerisinde yer alan aynı kafes içerisinde yaşamlarını sürdürmeye çalışan yavru ceylan ve güvercini görenleri şaşkına çeviriyor. Her gün onlarca ziyaretçi tarafından ziyaret edilen Ceylan Üretme İstasyonu'nda bulunan özel kafes içerisindeki ceylan ve güvercinin dostluk içerisindeki yaşamları ziyaretçilerin dikkatlerinden kaçmıyor. Gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Hasan Beslenmiş, "Akraba
    ziyareti için gelmiş olduğum ilçede TİGEM tarafından koruma altına alınan Ceylan Üretme İstasyonu'ndaki ceylanları görmeyi geldim. Gezi esnasında aynı kafes içerisinde yaşamlarını sürdürmeye çalışan ceylan ve güvercini görünce şaşkınlığımı gizleyemedim. Çünkü ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyordum" dedi.

2. serhanbelli

serhanbelli Active Member Üye

paylaşım için tşkler...

3. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ben tşk ederim

4. DoganBeq

DoganBeq Active Member Üye

paylaşım için tşkler

Sayfayı Paylaş