Üyelerimizin dikkatine

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve guvercinurfa tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

Üyelerimizin dikkatine; Sitemiz genelinde bazı üyelerimiz ekledikleri resimlerin url ( resim linki ) dediğimiz bağlantıları kendi konularından silmiş olduğunun farkına varmış bulunuyoruz.Bu yaptıkları davranış sitemize forum kirliliğinden başka bişe katmadığından bu konu hakkında birkaç şey söylemek istedik.

1-Foruma açmış olduğunuz konu tamamı ile sizi bağlar. Açmış olduğunuz konu forum içeriğine uygunsuz ise kapatılır ve geri dönüşüm kutusuna taşınır bir sonra silinir.
    2-Foruma resim,vide ekliyorsanız bu sizin tercihiniz doğrultusundadır. Kimseye zoraki yaptırım uygulamıyoruz.
    3-Başka site adminleri, şahıs, kurum vb. etkisinde kalarak siteye eklediğiniz resimleri açmış olduğunuz konuların yazdığınız mesajların içinde url ( resim linki ) silme ve konuyu o halde bırakmaya kesinlikle yetkiniz yoktur. Çünkü sitemizin kuralları vardır ve yapılan davranış kural dışıdır. Forum kirliliğine yol açacaktır.

DİKKAT:Açmış olduğunuz konuya eklediğiniz resimlerin ve videoların linklerini silerek ve konuyu sadece isimiyle bırakıp forum kirliliği yaratarak sadece kendinize olan saygınızı gösterirsiniz.

Sizlerden ricam sildirmek istediğiniz resimlerin videoların kısacası konuları bize bildiriniz..
    Yöneticiler en kısa zamanda silecektir. Bu işlem içinde sizden yönetime bölümüne konu açarak isteğinizi veya yöneticilere özel mesajla isteğinizi ulaştırabilirsiniz.
    Bu günden itibaren bu şekilde bir davranışta bulunan herkes kesinlikle süresiz banlanacaktır siteden uzaklaştırılacaktır.Banlanma sebebi kendisine iletilmeyecektir.Açmış olduğu konuda eklediği resim ve videonun url sildindiği için konu silinecektir.

Not: Bu konuyu açma sebebimiz bazı üyelerimizin başka site adminleri ve şahısların sözlerine bakarak sitemize açmış oldukları konuların içindeki resimlerin videoların urlesini silmesinden dolayıdır.
    Bizim site bir aile sitesidir ve biz yöneticiler olarak bizimle omuz omuza, kardeşçe, dostça ve abice olana herzaman saygımız sevgimiz vardır.
    Sitemizin en büyük amacı ise güvercin ve beslediğimiz hayvanlarımıza olan sevdamızı bilgilerimiz dahilinde en iyi yere getirmektir. Bu amacımızı baltalamaya çalışmak isteyene göz yummak gibi bir düşüncemiz olmadı ve olmayacaktır.

Yazdığımız duyuruda herhangi kırıcı bir cümle var ise site yönetimi olarak özür dileriz.

Saygılarımla
    Fehmi Ateş
    Güvercin(urfa)Rehberi Yönetimi.

2. Supervisor

Supervisor Member Yönetim Üyesi

İnsanları anlamıyorum, neden bu tarz şeyler yaparlar.

3. AHMET ESEN

AHMET ESEN Active Member Üye

bunu yapanlara uyarı mesajı gönderelim uymayan olursa uzaklaştıralım yaptıkları hiç etik değil.

4. guvercinurfa

guvercinurfa Well-Known Member Yönetim Üyesi

ben son sözü söyledim ahmet konu locked

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş